apie-mus-nematoma-liga
musu-misija-nematoma-liga-apie-mus

Mūsų misija

Suteikti informaciją apie patologiją, pasiūlyti kasdienę veiklą bei receptų, mažinančių širdies ir kraujagyslių reiškinių riziką, kad pacientai patys valdytų savo lėtinę ligą.

musu-esme-nematoma-liga-apie-mus

Mūsų esmė

„Servier“ pagrindinį aktyvų vaidmenį suteikia pacientams. Kurti novatoriškas priemones, kurios padėtų jiems gerinti gyvenimą, yra pagrindinis mūsų iššūkis.

musus-pazadas-nematoma-liga-apie-mus

Mūsų pažadas

Pateikti asmeninį, patvirtintą ir nuolat atnaujinamą turinį pacientams, turintiems kelis kardiovaskulinės rizikos veiksnius, kad galėtų gyventi sveikiau.

Kodėl nematomaliga.lt?

Apskaičiuota, kad 2016 m. nuo širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL) mirė 17,9 mln. žmonių, tai yra 31 proc. visų mirčių pasaulyje1. Kadangi dažnai ŠKL galima išvengti, žmonėms, sergantiems arba turintiems didelę riziką jomis susirgti (dėl vieno ar daugiau rizikos veiksnių kaip hipertenzija, diabetas…), reikia patikimo ir patvirtinto dinamiško šaltinio su asmeniškais patarimais pagal ligą ir poreikius.

Jei pateiksite konkrečių klausimų per pirmąjį apsilankymą platformoje nematomaliga.lt, Jums bus parinktas ir pasiūlytas asmeniškai pritaikytas turinys pagal Jūsų būklę (amžių, gyvenimo būdą, sąlygas ir kt.). Asmens duomenys neįrašomi, o tam tikras platformos turinys bus automatiškai pritaikytas pagal Jūsų atsakymus.

Apie „Servier“

„Servier“ –  tarptautinė farmacijos įmonė, kurios centrinė būstinė yra Prancūzijoje (Siurene). Korporacijos augimą lemia nuolatinės „Servier“ naujovių paieškos penkiose kompetencijos srityse: širdies ir kraujagyslių, imuninės uždegiminės ir neurodegeneracinės ligos, onkologija, diabetas, taip pat veikla, susijusi su aukštos kokybės generiniais vaistais. „Servier“ ne tik kuria vaistus, bet taip pat siūlo e. sveikatos sprendimus. Esame pasišventę gydymo progresui, kad patenkintume paciento poreikius.

150 šalyse

Kompanija „Servier“ vykdo stiprią tarptautinę veiklą

4,7 mlrd. eur

2021 m. apyvarta

21 800

darbuotojų dirba Servier visame pasaulyje

20 proc.

savo apyvartos (išskyrus generinių vaistų) investuoja į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą, o visą iš to gautą pelną naudoja tolesnei eksperimentinei veiklai.