Gyvos istorijos

Tai įkvepiančios video istorijos, kurios paskątins keistis ir suteiks jėgų gyventi sveikiau!

Čia gera vieta pradėti: susipažinkite su mūsų herojais ir jų ligos istorijomis. Jie rado drąsos keistis – keiskis ir TU!

 

1 ISTORIJA
Henrikas Simuntis (vairuotojas-paramedikas). Metų metus padidėjęs kraujo spaudimas gali būti besimptomis, tačiau net ir nesant simptomų kraujagyslėms ir širdžiai daroma žala. Negydomas aukštas kraujospūdis didina riziką susirgti miokardo infarktu ir insultu.
Henrikas išgyveno miokardo infarktą, kuris paskatino jį keisti savo gyvenimo būdą. O tu gali miokardo infarkto išvengti, jei hipertenzija bus nustatyta laiku – tereikia stebėti savo kraujospūdį, laikytis sveikos gyvensenos principų ir nustatyto gydymo režimo.

 

2 ISTORIJA

Gediminas Augustaitis (Lietuvos širdies asociacijos narys). „Viskas priklauso nuo tavęs“, – teigia Gediminas. Iš tiesų, negalime nepritarti.👏
Nors sirgdami hipertenzija niekaip negalite paveikti savo amžiaus ar genetikos, gyvensenos pokyčiai gali padėti mažinti kraujospūdį bei širdies ir kraujagyslių ligų riziką: fizinė veikla, mitybos įpročių pokyčiai ir žalingų įpročių atsisakymas turi didžiulę įtaką Jūsų sveikatai.
Rūpinkitės savo sveikata, nepamirškite nuolat tikrintis, konsultuotis su savo gydytoju ir laikytis paskirto gydymo.💖
 
 
 
 
3 ISTORIJA
 
Rasa Šemiotienė – ne tik širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų draugijos „Sveika širdis“ pirmininkė, bet ir pacientė. 💖 Rasai diagnozuota hipertonija, dislipidemija ir aritmija, tačiau ji gyvena visavertį gyvenimą. To paslaptis – kasdienis judėjimas, užsiėmimas mėgstama veikla, streso kontrolė, buvimas gryname ore, kokybiškas miegas, sveika mityba ir vaistų vartojimo režimo laikymasis.🌻