Susikurk savo profilį

Jūsų amžius XX

Jūsų arterijų amžius XX

Apie tave

Vyras
Moteris
Taip
Ne
Nesergu
Hipertenzija
Aukštas cholesterolis
Koronarinė širdies liga
Toliau

Sužinokite savo arterijų amžių!

1/2

Taip
Ne
Toliau

Ši skaičiuoklė yra pagrįsta Framinghamo skaičiavimo metodu širdies ir kraujagyslių ligoms 30–74 metų individuose, kurie neserga šiomis ligomis pradinio tyrimo metu

Sužinoti

Sužinokite savo arterijų amžių!

2/2

Matomi sprendimai

Sveika mityba

Mityba yra svarbi bendrai žmonių sveikatai ir savijautai gerinti, kuri gali stabilizuoti ligą ir kartais net ,,pasukti priešinga linkme”. Mitybos pokyčiai ypač naudingi hipertenzijos ir aukšto cholesterolio atvejais.

Aktyvi fizinė veikla

Fizinis aktyvumas yra labai svarbus jūsų širdžiai ir kraujotakos sistemai. Be abejo, turite pasirinkti tinkamiausią veiklą pagal savo sveikatos būklę pasitarę su savo gydytoju. Pradėkite jau šiandien!

Ramus poilsis

Atsipalaiduok, įkvėpk. Žmonės dažnai mano, kad norint atsipalaiduoti reikia SPA ar kelių savaičių atostogų. Tai gali vykti greičiau nei manote! Pabandyk po vieną atsipalaidavimo būdą kasdien!

Vaistų vartojimas

Mintis, kad gydytis reikės visa gyvenimą gali bauginti ypač kai nežinote kodėl reikia vartoti vaistus ar neįvertinat gydymo naudos. Jei suprasite jog gydymas garantuoja ilgesnį gyvenimą – vaistų vartojimas taps gyvybe teikiančiu gydymu.

nematoma-liga-kontroliuok-kraujo-spaudima

Atsisiųsk MyBPControl programėlę ir kontroliuok savo kraujo spaudimą!

Sužinok