Slapukų politika

KAS YRA SLAPUKAS? 

Slapukas – tai nedidelė duomenų rinkmena, sekiklis, išsaugotas ir nuskaitomas jūsų kompiuteryje ir (arba) mobiliajame įrenginyje, pvz., ieškant informacijos interneto svetainėje, skaitant el. laišką, įdiegiant ar naudojant programinę įrangą ar mobiliąją programą, neatsižvelgiant į naudojamo įrenginio rūšį (kompiuteris, išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris ir kt.). 

Šioje politikoje visus sekiklius, išsaugotus ir nuskaitomus Jūsų kompiuteryje ir (arba) mobiliajame įrenginyje, vadiname „Slapukais“

SVARBI INFORMACIJA APIE SUTIKIMĄ

Norint išsaugoti ar nuskaityti tam tikrus Slapukus, Jūsų išankstinis sutikimas nereikalingas, kadangi jais naudojantis jokie Jūsų asmens duomenys netvarkomi arba todėl, kad jie būtini siekiant suteikti Jūsų prašomą paslaugą.

Norint išsaugoti ar nuskaityti Slapukus, nenurodytus ankstesnėje pastraipoje, būtina iš anksto gauti Jūsų sutikimą.

Jūs galite bet kada nesutikti, kad mūsų naudojami Slapukai būtų išsaugoti ar nuskaityti, ištrynę juos iš savo įrenginių arba pakeitę naršyklės nustatymus.

KOKIUS SLAPUKUS MES NAUDOJAME? 

Mes naudojame skirtingų rūšių Slapukus, kurių paskirtis aprašyta toliau. 

  • Seanso slapukai

Tai Slapukai, būtini, kad mūsų svetainė veiktų. Jie suteikia Jums galimybę naudotis pagrindinėmis mūsų svetainės funkcijomis (pvz., prisijungti prie savo paskyros). Be šių slapukų negalėsite teisingai tinkamai naudotis mūsų svetaine ir (arba) taikomąja programa. Tai Slapukai, kuriuos išsaugo SERVIER, reikalingi tik tam, kad mūsų svetainė ir (arba) taikomoji programa veiktų. Galite nesutikti, kad jie būtų naudojami, ir juos ištrinti pakeitę savo naršyklės nustatymus, tačiau tai gali pakenkti Jūsų, kaip vartotojo, patirčiai.

Naudojami šie Slapukai:

Slapuko pavadinimas

Renkami duomenys

Paskirtis

Saugojimo laikotarpis

PHPSESSID 

ne 

Naudojamas vartotojo seansui sukurti ir būsenos duomenims perduoti.

Seanso trukmė

  • Funkciniai slapukai

Tai Slapukai, kurie suteikia mums galimybę išsaugoti Jūsų naršymo mūsų svetainėje ir (arba) taikomosios programos nuostatas, prisimindami skirtingas parinktis, kurias nustatėte paskutinio apsilankymo metu. Tada galime juos vėl Jums pasiūlyti, kad naudotis mūsų paslaugomis būtų lengviau. Tai Slapukai, suteikiantys galimybę archyvuoti Jūsų naršymo mūsų svetainėje ir (arba) mūsų taikomosios programos nuostatas, išsaugoti įvairias pasirinktis, kurias nustatėte paskutinio apsilankymo metu. Taigi, galime dar kartą juos Jums pasiūlyti, kad mūsų svetainėje naršyti būtų paprasčiau (pvz., pasirinkti rodomą versiją – standartinę ar pritaikytą mobiliesiems įrenginiams). Galite nesutikti, kad jie būtų naudojami, ir juos ištrinti pakeitę savo naršyklės nustatymus, tačiau tai gali pakenkti Jūsų, kaip vartotojo, patirčiai.

Naudojami šie Slapukai:

Slapuko pavadinimas

Renkami duomenys

Paskirtis

Saugojimo laikotarpis

myHealthPartnercookies_tarteaucitron

Sutikimas dėl kiekvienos paslaugos

Užfiksuoja Jūsų sutikimą dėl kiekvienos svetainėje naudojamos paslaugos.

1 metai

  • Analitiniai slapukai

Tai slapukai, kurie mums teikia informaciją apie mūsų svetainės naudojimą ir veikimą ir suteikia galimybę užfiksuoti statistinius duomenis apie srauto apimtį ir įvairių mūsų svetainės ar taikomosios programos elementų (peržiūrėto turinio ir lankytojų kelių) naudojimą, kad galėtume įdomiau teikti paslaugas vartotojui patogesniais būdais (puslapiai ar skiltys, kurių ieškoma dažniausiai, dažniausiai skaitomi straipsniai ir kt.). 

Jei sutiksite, SERVIER įrašys Slapukus, kuriais naudodamiesi galėsime rinkti informaciją, būtiną toliau pateiktoje lentelėje nurodytoms reikmėms.

Naudojami šie Slapukai:

Slapuko pavadinimas

Renkami duomenys

Paskirtis

Saugojimo laikotarpis

_ga 

„Google Tag Manager“

Naudojamas svetainės lankytojams atskirti pagal atsitiktinį identifikatorių.

13 mėnesių

_gid 

„Google Tag Manager“

Naudojamas svetainės lankytojams atskirti pagal atsitiktinį identifikatorių.

24 val. 

_gat 

„Google Tag Manager“ 

Naudojamas užklausų kiekiui apriboti.

13 mėnesių

TREČIŲJŲ ŠALIŲ SLAPUKAI

Toliau išvardytos šios svetainės funkcijos yra grindžiamos trečiųjų šalių siūlomomis paslaugomis („Twitter“ kanalais, vaizdo įrašais).

Jei sutiksite, šios trečiosios šalys įrašys Slapukus, kurie suteiks Jums galimybę peržiūrėti turinį, kuriam jos tiesiogiai svetainės adresu arba bendrindamos mūsų turinį teikia prieglobą.

Naudodamos šiuos Slapukus, šios trečiosios šalys rinks ir naudos Jūsų naršymo duomenis savo reikmėms pagal savo privatumo politiką. 

Šiame puslapyje galite duoti arba atšaukti sutikimą bendrai ar konkrečiam tikslui.

—————————————————-—————————————————-—————————————————-—————————————————-—

Visų paslaugų parinktys

Tvarkyti

—————————————————-—————————————————-—————————————————-—————————————————-—

Vaizdo įrašai

Teikiant vaizdo įrašų bendrinimo paslaugas išsaugotų slapukų tikslas – suteikti vartotojui galimybę peržiūrėti daugialypės terpės turinį tiesiogiai svetainėje.                                                          

—————————————————-—————————————————-—————————————————-—————————————————-——

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, susijusiomis su trečiųjų šalių surinktais duomenimis, ar kilus klausimų, susijusių su duomenų tvarkymu, galite tiesiogiai su jomis susisiekti.

KAIP NUSTATYTI SAVO NARŠYKLĘ, IŠMANŲJĮ TELEFONĄ IR PROGRAMINĖS ĮRANGOS KOMPONENTUS?

Jums pasirinkus tam tikras nuostatas greičiausiai bus pakeistos naršymo mūsų svetainėje ar taikomosios programos naudojimo sąlygos, taip pat Jūsų galimybė naudotis tam tikromis paslaugomis ar funkcijomis, kurioms reikalingi Slapukai. Galite bet kuriuo metu leisti arba atsisakyti išsaugoti Slapukus savo įrenginyje ir pakeisti savo įrenginio nuostatas.

Jei naršyklės programinėje įrangoje įjungėte Slapukus, jie bus išsaugomi specialioje jūsų įrenginio vietoje.

Jei atsisakysite išsaugoti Slapukus savo įrenginyje arba ištrinsite juos iš savo įrenginio, nebegalėsite naudotis tam tikromis funkcijomis, būtinomis lankantis tam tikrose svetainės ar taikomosios programos vietose. Kai taikoma, mes atsisakome bet kokios atsakomybės už pasekmes, kylančias dėl mūsų svetainės ar taikomosios programos veiklos sutrikimų, kai neįmanoma išsaugoti ar gauti jų veikimui būtinų Slapukų, kuriuos galbūt ištrynėte ar kurių atsisakėte.

Kaip nustatyti savo naršyklę?

Dauguma naršyklių pagal numatytąsias nuostatas priima Slapukus. Tačiau galite pasirinkti Slapukus užblokuoti arba nurodyti naršyklei pranešti, kai svetainė bando įdiegti Slapuką Jūsų įrenginyje.

Norėdami nustatyti Slapukus pagal savo pageidavimus, ieškokite informacijos naršyklės pagalbos meniu. Toliau pateiktos nuorodos į visų populiarių naršyklių slapukų nustatymo instrukcijas:

Kaip sutvarkyti savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio privatumo nuostatas?

Galite nuspręsti pakeisti savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio privatumo nuostatas. 

Privatumo nuostatoms pakeisti spustelėkite: