10 puikių priežasčių pradėti mankštintis

1
Laimingesnis

Norint pradėti nereikia sporto salės. Čia yra krūva PRATIMŲ NE SPORTO SALĖJE, kuriuos galite daryti jau šiandien.  

2
Ilgesnis gyvenimas

Sėdėjimas visą dieną blogina sveikatą. Fiziniai pratimai iš tikrųjų ilgina gyvenimo trukmę tiek pat, kiek metus rūkyti!

3
Mažiau ligų

Tyrimai parodė, kad dažnai mankštinantis mažėja galimybė persišaldyti. Šokite į pirtį po treniruotės labai reikalingai detoksikacijai!

4
Geresnis seksualinis gyvenimas

Padidėjusi ištvermė tik pagerins šią svarbią gyvenimo dalį.

5
Daugiau energijos

Jei sportuosite reguliariai, dienos metu būsite energingesni. Treniruotė dienos viduryje gali suteikti energijos užtaisą, kuris tęsis iki pat vakaro. Net greitas ėjimas gali turėti tokį efektą.

6
Geresnis miegas

Žinoma, kad mankšta yra veiksminga priemonė miegui gerinti. Treniruotę patartina planuoti ryte ar popiet, nes vakare aktyvina, dėl to gali būti sunku užmigti.

7
Mažiau streso

Nesvarbu, ar buvo įtempta diena, ar tęsiasi net keli mėnesiai, stresas gali kaip reikiant nusodinti. Ekspertai teigia, kad mankšta yra vienas efektyviausių būdų jam įveikti. Mankštos metu išsiskiriantys endorfinai natūraliai kovoja su stresu. Be to, treniruotės metu nukreipsite mintis nuo to, kas neramina.

8
Daugiau pasitikėjimo

Reguliarus fizinis krūvis gerina kūno linijas, dėl to galite labiau pasitikėti savimi. Kita sporto salė ar mankštos klasė taip pat gali būti puiki socialinė patirtis, padedanti įveikti drovumą ir rasti naujų draugų.