Kaip mankštintis žiūrint televizorių?

Žmonės nesuvokia, kad televizoriaus žiūrėjimas yra idealus metas mankštintis, tai priklauso tik nuo to, ką darai. Štai 10 būdų kaip žiūrėti televizorių sveikiau.

1

Pastatykite treniruoklį priešais televizorių! Jei turite bėgimo takelį, kuris tarnauja kaip drabužių kabykla, dabar pats laikas nuimti drabužius ir pastatyti jį priešais televizorių. Jei per jį nematote, privalėsite juo naudotis,tik neperstatykite atgal!

2

Prieš televizorių sudėliokite treniruočių trasą. Jei svetainė yra gana didelė, galite nustatyti „stoteles“, kuriose atliksite kardiotreniruotes, kol bus rodoma mėgstama laida. Galite šokinėti su šokdyne, vaikščioti vietoje arba naudoti įrangą, pvz., svarmenis, mankštos kamuolius ar laipioti ant pakylėlės, kad pagreitintumėte širdies ritmą.

3

Išnaudokite reklamines pertraukėles Kiek atsispaudimų galite padaryti,kol rodomos reklamos? Jei dar tik pradedate sportuoti, pradėkite nuo to, kiek galite padaryti atsispaudimų ar pritūpimų per vieną reklamą. Kai bus per lengva, pažiūrėkite, kiek galite per dvi, tris reklamas ir t. t. Kai baigsite, Jūsų lauks sofa, kaip ir televizorius.

4

Darykite įtūpstus žiūrėdami televizorių– vietoje arba vaikščiodami po kambarį. Vėlgi šį pratimą galite daryti tarpuose tarp programų, reklamų metu.

5

Vaikščiokite vietoje žiūrėdami mėgstamą laidą. Tam nereikia specialios įrangos ir neapkrauna kūno.

6

Pažiūrėkite, kiek galite padaryti pritūpimų. Juos galima atlikti vietoje arba, jei reikia atramos, prie sienos. Kai sulenksite kojas ir pasieksite sėdėjimo padėtį, pažiūrėkite, kiek laiko galite taip išsilaikyti.

7

Susirietimai (pusiau atsilenkimai) yra lengvesni nei atsilenkimai, tačiau jie geriau tonizuoja pilvo raumenis.

8

Žiūrėkite mankštų laidas per televizorių. Šios laidos dabar yra gana paplitusios, tad nebereikia pirkti brangių DVD su mankštos įrašais. Pasirinkite trenerį, į kurį patinka žiūrėti, kuris atitinka Jūsų lygį,ir sportuokite kartu.

9

Keiskite mankštos prietelevizoriaus įpročius. Lygiai taip pat, kaip nežiūrite tų pačių programų kartojimų (tikiuosi), neturėtumėte laikytis tos pačios mankštos tvarkos, nebent rutina ir pasikartojimas jums tinka. Kai kuriems tai patinka. Keiskite tvarką, kad nebūtų nuobodu. Tikėtina, kad taip sportuosite ilgą laiką.

10

Jei aukščiau minėti pratimai yra tiesiog per sunkūs ir nenorite dėti tiek pastangų, yra paskutinis nepaprastai lengvas variantas, kurį galite atlikti laikydami nuotolinio valdymo pultelį vienoje rankoje, kitoje…drįsčiau pasakyti… traškučius ar gėrimą ir nepasikeldami iš savo mėgstamiausio fotelio ar sofos: sėdėdami judinkite kojas ir rankas. Nenustygstantys žmonės, netgi tie, kurie sėdi, gali sudeginti iki 350 kalorijų daugiau per dieną. Jei kūnas juda, jis degina kalorijas. Nenustykite vietoje, būkite sveiki!