5 paprasti būdai kaip padidinti fizinį aktyvumą

1
Kuo dažniau lipkite laiptais:

Jei dirbate aukštame pastate, ar gyvenate daugiabučiame name, ne visada važiuokite liftu. Šiandieniniame gyvenime, kuriame sunku rasti laiko sporto salei, lipimas laiptais, kai tik įmanoma, yra puikus būdas padidinti savo fizinio aktyvumo lygį kasdieniame gyvenime.

2
Parkuokite automobilį kuo toliau nuo įėjimo

Tai galite padaryti vykstant į prekybos centrą, maisto prekių parduotuvę, mokyklą ar savo darbo vietą. Pasistatę automobilį aikštelės pakraštyje prisiversite vaikščioti daugiau, nei esate įpratę. Vienas iš privalumų yra tai, kad ten paprastai yra daug laisvų vietų. Darydami tai kiekvieną dieną per metus tikriausiai papildomai nueisite keletą kilometrų!

3
Reguliariai tvarkykitės namus

Namų tvarkytojas gali būti trukdžiu jūsų aktyvumui. Nedaugelis žmonių supranta, kiek raumenų grupių įdarbinama ir kaip suaktyvinama širdies veikla įprasto namų tvarkymosi metu. Kitas privalumas graži ir švari gyvenamoji erdvė. Dviguba nauda!

4
Sodininkystė ir darbai kieme

Tai ne tik gali padidinti jūsų jėgas ir priversti maloniai paprakaituoti, bet ir suteikia puikų pasiteisinimą daugiau laiko leisti lauke! Piktžolių ravėjimas, vejos pjovimas, gyvatvorių kirpimas ir lapų grėbimas yra fiziškai sudėtingos užduotys, kurių metu dirba įvairios raumenų grupės. Daugelis sodininkų laukia vasaros būtent dėl šios priežasties!

5
Po vakarienės su šeima eikite pasivaikščioti

Kas paprastai nutinka po to, kai visi pavalgo ir susitvarko indus? Tėvai ir vaikai eina skirtingais keliais, dažniausia kiekvienas atskirai į savo miegamąjį. Kodėl visiems nesusibūrus ir ir neišėjus pasivaikščioti po apylinkes? Jūs susikursite sveiką tradiciją ir sudeginsite ką tik suvartotas kalorijas!