Atsipalaiduoti saunoje

Jei įmanoma atsipalaiduoti su geru maistu, malonia muzika ar gražiais vaizdais, tai padaryti galima ir pasišildžius saunoje! Ji daugybę metų žinoma Suomijoje. Suomiai, žinoma, pasišildo šaltomis žiemomis, tačiau ištisus metus ją naudoja kaip priemonę atsipalaiduoti. Iš tikrųjų šioje šalyje yra daugiau nei 3 milijonai saunų 5 milijonams gyventojų! Taigi ką gali pasiūlyti sauna?

   Atsipalaiduotinuo streso: kadangi sauna yra šilta ir rami vieta, kurioje niekas nedrumsčia ramybės, galite lengvai atsijungti nuo gyvenimo įtampos. Uždarykite duris ir įeikite į naują ramybės pasaulį. 

   Geriau miegotisaunoje išsiskiria endorfinai ir reguliuojama kūno temperatūra. Tai leidžia giliau ir ramiau miegoti. Daugelis žmonių sako, kad po geros saunos miega puikiai. 

   Atpalaiduoti raumenisstiprus karštis, didinantis endorfinų sekreciją, mažinaartrito skausmą ir raumenų diskomfortą. Kartu kylanti kūno temperatūra skatina plėstis kraujagysles ir gerina kraujo apytaką. Taip pat švelnina raumenų skausmus. Daugelis sportiškų žmonių mėgaujasi sauna po sunkios treniruotės. 

   Bendrautibe anksčiau išvardintų privalumų, sauna taip pat yra puiki galimybė pamatyti savo draugus ir susipažinti su naujais žmonėmis. Šioje ramioje vietoje galite atsipalaiduoti,kol kalbatės. 

Taigi kitą kartą, užuot žiūrėję televizorių namuose, paskambinkite draugui ir eikite į sauną!