Kaip atsipalaiduoti žvakių šviesoje

Kai prisimename žvakes, pirmiausia pagalvojame apie gimtadienio tortą ar romantišką vakarienę. Tačiau žvakės turi daug neįvertintų galių! Geriausias laikas mėgautis jų šviesa yra būti vienam ir visiškai atsipalaidavusiam.

Žinote, žvakės ne be reikalo naudojamos daugeliui religinių ir dvasinių renginių visame pasaulyje. Sielą gali paliesti liepsnos šviesa. Raminantis žvakių šviesos efektas yra viena geriausių nerimą mažinančių priemonių. Taigi ko laukti?  Paverskite žvakes savo kasdienybe!

Kaip galite kuo geriau išnaudoti žvakes? Pirmiausia turite pasirinkti tinkamas.

   Kokias? Geriau naudoti sojos ar bičių vaško žvakes, nes dažnai naudojant parafino gali būti nesveikos. Sojos ir bičių vaško žvakės yra biologiškai skylančios, atsinaujinančios ir netoksiškos.

   Tinkamos spalvos. Galima rasti daug skirtingų spalvų, tačiau atsipalaidavimui geriau rinkitės neutralias pastelines: švelniai rožinę arba baltą. 

   O kaip dėl kvapo? Geraskvapas gali nuteikti labai maloniai. Tačiau turėtumėte vengti dirbtinių kvapiųjų žvakių. Geriau naudoti su natūraliais eteriniais aliejais. 

Kada ir kur geriausia deginti žvakes?

   Rytas ar vakaras. Pasirinkite gražią namųvietą, kurioje galite patogiai atsisėsti ir uždegti žvakes. Sėdėdami susikoncentruokite į liepsną ir galvokite apie jos grožį. Lėtai kvėpuokite per nosį. 

   Galima žvakę uždegti ant darbo stalo. Trumpų pertraukėlių metu žiūrėdami į ją

   Vonioje.Užuot skaitę knygas uždekite žvakes ir atsipalaiduokite. 

Kaip matote, žvakių šviesos galią galite naudoti daugeliu atvejų. Taigi ir atsipalaidavimui!