Patarimai, kai esate darbe

1

 

Sėdėdami ištieskite ir pakelkite kojas po stalu, kad pamankštintumėte pilvo ir kojų raumenis.

2

 

Kėdės atlošo kampą nustatykite didesnį nei 90°, kad būtumėte šiek tiek atsilošę.

3

 

Jei esate vienas, trumpam išjunkitekompiuterį ir pasportuokite. Jei kalbate mobiliuoju telefonu, atsikelkite, prasitempkite ar pavaikščiokite, maksimaliai išnaudokite laiką atsitraukę nuo savo stalo.

4

 

Jei esate vienas, muzika darbo vietoje gali mažinti stresą ir skatinti kūną judėti. Mažas muzikinis grotuvas darbo vietoje tiks visiems.

5

Darbo vietoje populiarėja stovimi stalai ir / arba bėgimo takeliai, nes įrodyta, kad nuolatinis, ilgalaikis nejudrumas kenkia darbuotojų sveikatai. Viskas, ką darote, kad išliktumėte aktyvūs darbe, yra labai svarbu ilgalaikei sveikatai. Įtikinkite darbdavį, kad tai ne tik turės papildomos naudos sveikatai, bet judesys dar ir kels produktyvumą. Tokiam argumentui neatsispirs niekas!

6

Nesėdėkite vietoje, judėkite. Kol judėsite, palaikysitegerą formą. Nuolatinis judėjimas degina kalorijas, gerina širdies ir kraujagyslių sveikatą. Kai reikia su kuo nors pasikalbėti, nueikite pas jį fiziškai. Lipkite laiptais, o ne naudokitės liftu. Nueikite iki tolimiausio kavos aparato, pabendraukite, grįžkite. Tai padeda nutraukti sėdimą rutiną.

7

 

Jei esate bėgikas, kompiuteriu galite dirbti atsisėdę ant grindų ir kartu daryti tempimo pratimus. Tai sutaupys Jūsų brangų laiką!

8

Nepamirškite pasirūpinti akimis! Regėjimas ilgainiui nukentės, jei ilgą laiką būsite sutelkę dėmesį į vieną dalyką (pvz., monitorių). Taigi darykite pertraukėles akims treniruoti: kartkartėmis pažiūrėkite pro langą ir sutelkite dėmesį į tolį.